CZ/SK klany - x3 Motherland - přehled (1 Viewer)

padris

New member
Регистрация
25.03.2015
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
Pro nov? p?choz? hr?e, kte? by se r?di p?ipojili k ?eskoslovensk? komunit? na serveru x3 Motherland, jsem vytvo?il p?ehled CZ/SK klan?, kter? zde p?sob?. T?mto chci z?rove? poprosit v?echny clan leadery nov? vznikaj?c?ch klan? (a klan?, kter? zde nejsou uvedeny), aby mi pos?lali z?kladn? info o nich p?es soukromou zpr?vu na f?ru nebo mailem ve h?e. R?d je zde dopln?m.
Budu se sna?it tento topic aktualizovat alespo? jednou do m?s?ce, tak m? pros?m neukamenujte, kdy? n?jak? clan level nebo clan leader nebude zrovna aktu?ln?.
AKTIVN?
1107.png
FEARLESS
clan level: 9
clan leader: Strife
odkaz: zde

Код:
pozn?mka: Moment?ln? m? klan kolem 50 aktivn?ch hr? a v?dy ve?er chod? na n?jak? akce (Zaken, Tezza, Freya, Tiat, SoA). TS nen? podm?nkou, ale pro ?ast na akc?ch nezbytnost. Nen? probl?m sehnat partu na exp kolem 50-60. lvlu nebo 80+. Clan vlastn? clan hallu v Rune. V?t?inu ?asu maj? fortku, kapacita pro 120 lid? a u? docela dost klan skill?, hlavn? Divine Squad.
Odkaz na klan skilly, kdo zn?, tak z obr?zk? pozn? co je co: [img]https://i.imgur.com/KsieTYj.png[/img]
136.png
Jbmnt
clan level: 8
clan leader: Underground

Код:
pozn?mka: Clan moment?ln? nab?r? do sv?ch ?ad v?echny CZ/SK i anglicky mluv?c? hr?e. M? vlastn? TS. Dost clan skill?.
2210.png
Titanium
clan level: 6
clan leader: Sumichrast

Код:
pozn?mka:
2188.png
Suvereno
clan level: 6
clan leader: Xiira

Код:
pozn?mka:
511.png
GuardiansOfNight
clan level: 5
clan leader: Triber

Код:
pozn?mka: p?ev?n? buffe?i/crafti clanu Fearless
cr3.jpg
CZECH
clan level: 3
clan leader: Trpka
Код:
pozn?mka: pet clan
StarciNaChmelu
clan level: 3
clan leader: Wuwei

Код:
pozn?mka: "soukrom?" klan n?kolika kamar?d?, v sou?asn? dob? dle vlastn?ho vyj?d?en? nep?ij?maj?
Gumidci
clan level: 3
clan leader: ?
Код:
pozn?mka:pet clan Jbmnt
NEAKTIVN?
ajo489.png
LostInTime
clan level: 3
clan leader: Korgan

pravd?podobn? neaktivn? Nedostal jsem od nich ?dnou reakci, ve h?e jsem je tak? dlouho dobu nespat?il

V?ichni leade?i v?e uveden?ch klan? byli po?d?ni ingame o dopln?n? informac?. Jeliko? byla odezva t?m? nulov?, nemohu doplnit podrobnosti do pozn?mek ke v?em klan?m. Pokud se zde najde n?kdo, kdo v? jak to v dan?ch klanech funguje (nap?len), a byl by ochoten n?jak? z?kladn? informace poskytnout, nech? m? kontaktuje.
Leadery klan? neuveden?ch v seznamu pros?m, aby m? kontaktovali ingame na nick Padris (PM nebo mail) a nebo zpr?vou tady na f?ru. V?e dopln?me.

 

Users who are viewing this thread

Верх