Ce mai face lumea? (1 Viewer)

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
stai
large fortuna box . nu inteleg . a divine weapon enchant and a high grade ancient weapon enchant crystal can be aquiered at a constant rate
cockteilrui care dau bafe multiple timp de o ora


scroll bundles bafe


robe of magic
cloacks/ dau mdef
increse number of slts for trade,sell,buy,etc fishing nu mai are rost

rune pt xp si sp 5 ore duration

rune decrease 3 level of your penalty for equipmrnt
si la coach buy buffbars,mai departe nu inteleg ca e numa in rusa...




 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Soulshots, scrolls - shots, buff scrolls si juices, tp scrolls.  Ce de aici ti se pare asa avantaj? Esti cu capu? Serios acum ...
Gracia ingame shop - shopul oficial l2.ru. Cuprinde aghations, extra intrari in kamaloka (useless) si "my teleport scrolls" (la fel de uselss). Aici ce e asa "avantajos"?
Headress - palarii
Server items - SP scroll, niste chestii care cresc weight limit+inventory slots+shop slots pentru o perioada mica de timp, "newspaper", brad, echo crystalls, formal wear, artificii, palarii. SP scroll e extrem de scum, aproape cat 10 cakes, nu foloseste nimeni si mare rahat de avantaj ce da. Chestiile alealalte sunt ieftine dar nu fol nimeni ca dureaza prea putin si oricum, ai rezultate mult mai bune prin modalitatile oferite in joc. Restul nu e nevoie sa pomenesc.
Server items exchange - palarii
Fortuna boxes - useless, ai niste rewarduri de tot rahatul din ele. Nu foloseste nimeni.
Baguette weapons - nu am vazut pe nimeni sa foloseasca si oricum sunt useless.
Coach - un NPC buffer care functioneaza doar pentru charuri sub level 40 :|
Nu stiu de ce am stat sa scriu toata asta ... poate ca sper ca reusesc sa te ajut sa ti se mai invarta nitel rotita.
Mai ai si alte intrebari?
p.s. si cum penisu lu bunica ai tu 5 charuri aici cand deabia ai reusit sa te loghezi? Pfuai de penisu meu, nici cand sunt rupt de high, nu mint in halu asta.
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
am 3 conturi cu 5 carchrs, ce mare branza ? le-am facut azi !

in giran e de vanzare strider pe donations

si loot pickers

urla un rus in giran wts adena 10$=400 kk . orice se vinde . merge treaba
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Strider pe donations? NO FUCKING WAY! :eek: You gonna WIN the serber.
Loot picker e si pe l2.ru retail. Si care e avantaju? Pfuai de pwla mea. Ar fi un avantaj doar pt cine farmeaza solo, ca are ceva timp castigat prin a nu aduna el dropul. In rest e fuking useless. Si oricum, nu a folosit nimeni pana acum asa ceva.

Si ala de urla de adena a fost banat de 1000 de ori de MV. Revine si incepe iar, nu ai ce ii face. Ai auzit de proxy?
Si oricum, e adena farmata pe server, nu in GM shop. SI ORICUM, rahatul asta se face pe orice server, INCLUSIV iubitul tau dex. Doar ca nu asa insistent ca aici pentru ca nu poti compara populatia de aici cu aia de pe dex. Dex deja e un server de duzina dpdv al numarului de jucatori.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
GIXI сказал(а):
ummm, am facut un  char de proba , am intrat un pic pe x5 ! ce e frate acilea cu gm shop-u ala? pai aci, daca marci banu faci level rapid ! potiuni, bafe,rune de bafe, increase slots trade,etc ! pfff,bani sa ai !
deci aveau dreptate unii care mi-au zis ca aici e cu donations lol . cica numa hats. aiurea, cumperi bafe si sp points si ce vrei tu la greu cu silver coins ! bleah, daca e asha, tot mai bun e dexu, macar nu are customuri de-astea ce tzigani ! plus ca multi npc in game mananca rahat numa in rusa, piua engleza, au uitat sa traduca lol. si rushii retarzi, nu prea vb engleza..... praf ba,praf!!
astept dexu sa vad ce-or scoate, macar acolo 99% vb engleza, si e cu donations chiar numai pentru balarii(hats/accesorii), nu scroluri ded bafe si xp points !
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Zetweed

New member
Регистрация
03.10.2010
Сообщения
19
Реакции
0
Баллы
0
Ce tot va bateti capul cu un tip care toata viata lui a jucat lineage pe dexbound?
 
OP
OP
U

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
ce liniste era pe la inceputul lui 5x pe aici,nici nu aveai cu cine sa te certi,nici nu aveam rabdare sa caut sa imi schimb parola,eram prea preocupat sa ma bucur de fisierele lor si de cakeurile din LOA de la Genocide ca ei erau darnici si te lasau sa te bucuri si tu.
dar na e greu sa oferi un server gratis, cu fisiere impecabile,cu rate si donatii la libera alegere a playerilor care sa fie si pe placul tuturor.dar daca e dexu...atunci altfel tata ::)
ce pot sa zic mai Gipsy, pardon Gixi ...do svidaniya :)
 

kokos1

New member
Регистрация
07.01.2010
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
faza cu "pe dex se vorbeste 99% engleza " ai trantit-o nu gluma :))

iar lucrurile alea de le vezi in gm - shop ,inafara de cake-uri , restu sunt useless (n-am auzit cat am jucat pe cineva sa-si fi luat vreodata scroluri de bufe sau rune )

iar ce a zis baho in legatura cake-ul si pvp-u .. mare dreptate . cum se punea un cake pe pamant , cum apareau termitele :D
 

KnGhtmRe

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
126
Реакции
0
Баллы
0
tinand cont ca se vand SC pe adena, oricine isi poate cumpara cake. nu e absolut nimic rau in a avea cake pe server. din contra, ofera un motiv in plus de pvp. mie nu-mi place in schimb roba (talismanul) aia ce da x4 weight limit.
 

kokos1

New member
Регистрация
07.01.2010
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
eh fa-ti un dwarf in dual box si-l cari dupa tine cu toate shoatele din giran :D , si ai sa uiti de roba
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
atunci,bine ! haide cu deschiderea ( ce dracu sa fac, am luat ban si pe forum si ingame pe dex ).... ER PE GE ! ER PE GE !

acum fara caterinca,adminii de pe forumu asta sunt super de treaba. nu shtiu de gemeii ingame cum sunt ! dar au rabdare nu gluma sa raspunda la toti si la toate! pe dex, topic locked, aveai pm cu fuck off, auguri si permaban !
 
M

MichaelV

Guest
Sunt de treaba pana ma transform:
thumb463x_medium_banhammerpicfeb25.jpg

Catalistul principal este prostia, iar pe locul 2 ignoranta. Ai grija : )
 

Zetweed

New member
Регистрация
03.10.2010
Сообщения
19
Реакции
0
Баллы
0
SOULHOUND 77 CAUT CLAN IN PUII MEI CA SUNT SATUL SA JOC SINGUR

 

Zetweed

New member
Регистрация
03.10.2010
Сообщения
19
Реакции
0
Баллы
0
Eu ma gandeam sa primesc vreun invite de la voi :)


mentionez ca joc l2 de pe c3 sunt insurat(deci nu am cum sa joc l2 ca drogatu) si vreau sa joc l2 cu oameni normali nu pustime :)
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
MichaelV сказал(а):
Sunt de treaba pana ma transform:
thumb463x_medium_banhammerpicfeb25.jpg

Catalistul principal este prostia, iar pe locul 2 ignoranta. Ai grija : )
'traitzi ! 
http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=37&t=12959&start=915
 

Zetweed

New member
Регистрация
03.10.2010
Сообщения
19
Реакции
0
Баллы
0
Cu un tutorial despre Gracia cine ma ajuta?


Multam fain
 

KnGhtmRe

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
126
Реакции
0
Баллы
0
kokos сказал(а):
eh fa-ti un dwarf in dual box si-l cari dupa tine cu toate shoatele din giran :D , si ai sa uiti de roba
cloak-ul ala ajuta in oly in special, la pvp pt ca poti cara multe multe cp pots. nu vad cum ar ajuta un dwarf in cazurile astea. oricum, nu e mare scofala, e doar 1 item
 

Zetweed

New member
Регистрация
03.10.2010
Сообщения
19
Реакции
0
Баллы
0
Caut cp sau clan........:) Soulhound aproape 78 full S
 

Users who are viewing this thread

Верх